Lai mācītos, nav jāiziet no mājām!

Šobrīd ļoti daudzi no mums strādā attālināti – no mājām. Pielāgojoties esošajai situācijai un klientu vajadzībām, piedāvājam Jums piedalīties tiešsaistes kursos. Tagad varat apgūt visas nepieciešamās prasmes tiešsaistē. Labās atsauksmes  no klientiem par līdz šim organizētajām tiešsaistes mācībām mudina mūs piedāvāt Jums arvien vairāk kursu, kurus iespējams apgūt attālināti, neizejot no mājām vai sava darba kabineta.

Nodrošinām mācības arī pēc klientu individuāla pieprasījuma. Lai uzzinātu vairāk un saņemtu mācību vai konsultāciju piedāvājumu – sazinieties ar mums.

Kā notiek tiešsaistes kursi?

Kursi notiek līdzīgi kā klātienē – kopā ar pasniedzēju noteiktā laikā un datumos Jūs tiekaties nevis BDA mācību klasē, bet kādā no piedāvātajām tiešsaistes platformām – Microsoft Teams, Cisco WEBEX, ZOOM vai citā (dažādu ražotāju kursiem tiek izmantotas dažādas platformas). Mēs nodrošinām elektroniskos (dažiem kursiem papīra veidā) mācību materiālus, ir pieejamas laboratorijas, pasniedzējs kursa laikā Jums ir pieejamas saziņai, un varat brīvi diskutēt gan ar pasniedzēju, gan citiem mācību dalībniekiem.

Kāds tehniskais nodrošinājums ir nepieciešams, lai piedalītos BDA tiešsaistes kursā?

  • dators
  • stabils interneta pieslēgums
  • tīmekļkamera (vebkamera)
  • mikrofons
  • tehniskajiem kursiem –  divi monitori (vēlams, bet nav obligāti)
  • vēlams nodalīta telpa, kur Jūs varat netraucēti mācīties

Pirms mācībām Jums tiks nosūtīta saite piekļuvei mācību platformai, kurā nākamajās dienās Jums būs iespēja pieslēgties un pasniedzēja vadībā apgūt kursa tēmas. Pieslēgšanās platformām ir ļoti vienkārša, un instrukciju saņemsiet e-pastā. Uz tikšanos mūsu piedāvātajos tiešsaistes kursos!