Microsoft Power Point attālinātās mācības bija negaidīti lieliskas. Pasniedzēja Daiga Zentele dinamiski un prasmīgi izskaidroja jau sen zināmas, bet piemirstas lietas, kā arī iemācīja jaunus trikus, kā veidot pārskatāmas un vizuāli profesionālas pakalpojumu prezentācijas. Pasniedzēja mūs nesteidzināja, veidoja personīgu pieeju un bija elastīga, tas ļāva pilnībā pievērsties mācību procesam. Pateicoties šīm mācībām prezentāciju veidošana vairs nebūs šķērslis pakalpojuma atspoguļošanai un piedāvāšanai.

VAS “Valsts nekustamie īpašumi
Microsoft Office PowerPoint 2016 lietpratējiem

Tiešsaistes apmācības, teiktu, ka maz atšķīrās no klātienes, jo praktiskie uzdevumi tāpat ir jāveic virtuālā vidē un tad galvenais ir netraucēti klausīties un aktīvi piedalīties. Kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo iespēju izglītoties jebkur un arī lektors Normunds bija ļoti atsaucīgs un zinošs. Attālinātai apmācībai ir priekšrocība būt elastīgiem, lai varētu pagūt un apvienot visas lietas, kas ieplānotas, tai pat laikā neko nekavējot.

Roberts Greiskans
Office 365 administrēšana (MS-030T00)

Mācīties, izmantojot MS Teams bija ļoti ērti – kopā ar citiem dalībniekiem varējām interaktīvi un vienlaicīgi aizpildīt uzdevumus un dabūt atsauksmes un komentārus no lektora. Lektors (Uldis) ir ļoti labs pasniedzējs ar ļoti labu materiāla pasniegšanas stilu. Vienmēr pārliecinājās, ka visi kursa dalībnieki ir iesaistīti un klausās materiālu. Ar prieku atbildēja uz jautājumiem un visu paskaidroja, izmantojot skaidrus piemērus.

Paldies par iespēju piedalīties apmācībās. 

Ruslans Meļņiks
Scrum Master Certified (SMC™) (SMC)

Paldies, kursi bija tiešām interesanti un noderīgi!  

Man ļoti patika mācīties tiešsaistē, jo tas bija daudz ērtāk. Mācīšanās grafiks bija optimāls (regulāras pauzes, kuru laikā varēja sadarīt privātās lietas); ar mācību materiāla vizualizāciju bija viss kārtībā (lai arī man bija sagatavoti divi monitori, pilnībā var iztikt pat ar vienu); savstarpēja komunikācija un dzirdamība bija laba (es gan nezinu, kā būtu, ja būtu daudz vairāk dalībnieku, bet nu pieņemu, ka arī tas netraucētu ļoti). Kopumā – manuprāt, ļoti labi varēja apgūt kursa saturu.  

Es labprātāk arī turpmāk izvēlētos tiešsaistes mācības nekā klātienes (kaut vai tāpēc, lai nav jāmēro ceļš līdz Rīgai).

Liene Dabiņa
Scrum Master Certified (SMC™) (SMC)

Lai izsekotu līdzi tiešsaistes mācībām, tām ir jāparedz laiks. Ja risina citus jautājumus, var palaist garām sev noderīgu informāciju. Labi ka ir nodrošināti visi mācību materiāli un virtuālās laboratorijas, var turpināt mācības savā tempā arī pēc nodarbības ar pasniedzēju.

Microsoft Azure arhitekts: Tehnoloģijas (AZ-300T)

Paldies! Ļoti patika gan kursu organizācija (komunikācija pirms kursiem; mācīšanās attālināti; regulārie pārtraukumi), gan saturs, gan pasniedzēja darbs.

Scrum Master Certified (SMC™) (SMC)

Tiešsaistes kursi ir labi. Lai varētu sekot līdzi, jāmācās citā telpā, lai kolēģi nestāvētu rindā un netraucētu.

Windows Server 2016: Tīklošana (20741)